Livrare Gratuita peste 200 Lei!
-50% Costum de baie sexy Koucla Black cu lantisor

Costum de baie sexy, intreg, lejer, cu cupe intarite si slip clasic.

Produsul se leaga dupa gat si la spate. Decolteul adanc, spatele pe jumatate dezgolit, transforma acest produs intr-unul ce nu trebuie sa iti lipseasca din garderoba de vara aceasta.

Costumul este confectionat din material elastic, ce revine la forma initiala. Este recomandat a se spala la 30 de grade. Slipul este dublat, pentru un maxim de discretie.

Compozitie:

87% Nylon / 13% Elasthane

Import Germania


Caracteristici generale
Colectie2019
Caracteristici
CuloareNegru
Tip costumIntreg

Adaugă review

Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
    Rău           Bun

Cod de verificare

Unifashion foloseste marimile standard US sau cele Europene.
Pentru a putea face conversia marimilor cu care v-ati obisnuit si pentru a alege marimea care vi se potriveste va rugam consultati tabelul de mai jos.

Tabel de conversie a marimilor universale:

Marimi standardXSSMLXL2XL3XL4XL
Marimi Europene3436384042444648
Marimi US4681012141618
Marimi UK68101214161820
Circumferinta Bust (cm)8488909397100104108
Circumferinta Talie (cm)6870727579838690
Circumferinta Solduri (cm)929698101105109112115
Inaltime (cm)160165165170170175175175

 

Curieri

Coletele vor fi livrate prin intermediul unuia dintre curieri noștri.

Plăți

UniFashion îți oferă posibilitatea de a alege ce metodă de plată ți se potrivește.
Poți utiliza una dintre următoarele metode:

  • Plata prin card de credit/debit via MobilePay - Acceptăm orice card valid MasterCard, Visa sau Maestro.
  • Plata ramburs la livrare - Pentru aceasta metoda de plata costul procesarii platii la curier este de 5 Lei
  • Plata prin transfer bancar - O plată prin transfer bancar constă în transferul banilor dintr-un cont bancar în contul bancar Unifashion Bucharest SRL

Costum de baie sexy Koucla Black cu lantisor

  • Cod produs: UNIF027
  • Disponibilitate: În Stoc
  • 159,80 Lei
  • 79,90 Lei
  • Curier rapid Cumpără de minim 200 Lei și beneficiezi de livrare GRATUITĂ!
  • Fără TVA: 79,90 Lei

Opțiuni disponibile

* Pretul include 19% TVA

Stocul pentru acest produs este epuizat. Introduceți adresa de email mai jos și te vom notifica când produsul este disponibil.
NOTĂ: Pentru a-ti garanta primirea alertei este necesar sa completezi corect adresa de e-mail.

Nume
Email
Telefon mobil
Comentarii