Livrare GRATUITA peste 199.90 Lei!
-40% Set pijama dama 3 piese Barbara

Fabricat in Romania

Un set de interior din 3 piese compus din pantalon scurt, top si halat, confectionat din imitatie de matase creponata, ce poate fi purtat inchis sau deschis, cu ajutorul cordonului de care dispune.

Atrage-l in fiecare seara in mrejele tale si lasa-l sa te descopere putin cate putin! Produsul poate fi asortat oricarei piese de lenjerie, accesorizand-o perfect!

Produsul este nou si comercializat in ambalajul original. Unifashion garanteaza ca produsul achizitionat este conform cu fotografia prezentata.

Nuanta, tonul si intensitatea culorii pot varia in functie de telefon/monitor.

- Se recomanda spalarea manuala, delicata a produsului, la o temperatura de maxim 30°C.

- Materialul sau culorile se pot deteriora in urma folosirii necorespunzatoare sau a contactului cu diverse substante (cosmetice, uleiuri, creme, parfum, alcool, clor etc.).

- Garantia produselor nu se aplica in cazul defectelor survenite in urma utilizarii necorespunzatoare sau a unei actiuni mecanice.

Compozitie:

- 95% poliester

- 5% elastan

Modelul are 1,70 inaltime si poarta marimea S

Ghidul marimilor pentru acest produs:

Marime (cm)XSSMLXL
Bust869094100106
Talie54 - 9658 - 10062 - 10468 - 11074 - 116
Sold106110114120126
Lungime top62636465,567
Lungime pantalon222323,825,126,4
Umeri / Halat38404142,544
Bust / Halat102106110116122
Lungime / Halat77787980,582


Caracteristici
CompozitiePoliester
CuloareAlbastru
MaterialMatase satinata
StilElegant

Adaugă review

Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
    Rău           Bun

Verificare Anti Spam

Curieri

Coletele vor fi livrate prin intermediul unuia dintre curieri noștri.

Plăți

UniFashion îți oferă posibilitatea de a alege ce metodă de plată ți se potrivește.
Poți utiliza una dintre următoarele metode:

  • Plata cu cardul - Acceptăm orice card valid MasterCard, Visa sau Maestro.
  • Plata la livrare - Platesti comanda cand livreaza curierul
  • Plata prin transfer bancar - O plată prin transfer bancar constă în transferul banilor dintr-un cont bancar în contul bancar Unifashion Bucharest SRL

Set pijama dama 3 piese Barbara

  • Brand: Unifashion
  • Cod produs: UNIF422
  • Disponibilitate:
    Stoc suficient!
Flash Sale se încheie în:
  • 239,90 Lei
  • 144,90 Lei
  • Fără TVA: 144,90 Lei

Opțiuni disponibile

Vezi tabelul cu marimi: Click aici

LIVRARE CURIER RAPID
Oriunde in Romania 12.99 Lei, la comenzi de sub 199.90 Lei

LIVRARE GRATUITA CURIER RAPID
La comenzi de peste 199.90 Lei

SCHIMB DE MARIME GRATUIT
Cumpara fara griji!

RETUR / SCHIMB PRODUSE
In 14 zile de la primirea coletului!

LIVRARE RAPIDA IN 24/48 ORE
Oriunde in Romania!

COMENZI SI PLATI 100% SIGURE
Datele sunt transmise securizat!

  • 239,90 Lei
  • 144,90 Lei

Stocul pentru acest produs este epuizat. Introduceți adresa de email mai jos și te vom notifica când produsul este disponibil.
NOTĂ: Pentru a-ti garanta primirea alertei este necesar sa completezi corect adresa de e-mail.

Nume
Email
Telefon mobil