Pijama dama satin Fashion Floral Multicolor

-40% Pijama dama satin Fashion Floral Multicolor

Pijama dama cu imprimeu floral, eleganta, realizata din satin, formata din bluza cu maneca scurta si pantaloni lungi.

Bluza are guler si buzunar. Pantalonii eleganti si confortabili pentru nopti de vis.

Pantalonii lungi au elastic in talie.

Ingrijirea pijamalei: 

- spalati manual produsul, la o temperatura de maxim 30 de grade;

- nu folositi pijamaua in contact cu substante chimice, parfum, alcool, creme, uleiuri, produse cosmetice, etc.

Compozitie: 95% Polyester; 5% Spandex

Ghidul marimilor pentru acest produs:

Marime (cm)SMLXL
Umeri434445,547
Bust107111117123
Talie58626874
Sold102106112118
Lungime bluza616263,565
Lungime pantalon99100101,5103
Caracteristici
CuloareMulticolor
ImprimeuFloral
MaterialSatin
StilCasual

78% Clienții recomandă acest produs

  • 5 Foarte bun
    77.78%
  • 4 Bun
    0%
  • 3 Mediu
    22.22%
  • 2 Slab
    0%
  • 1 Foarte slab
    0%

Review-uri pentru Pijama dama satin Fashion Floral Multicolor

  • (4.56)

Total Review-uri (9)
click aici pentru a adauga recenzie despre acest produs.

  • (0)
  • (0)
  • (0)


Curieri

Coletele vor fi livrate prin intermediul unuia dintre curieri noștri.

Plăți

UniFashion îți oferă posibilitatea de a alege ce metodă de plată ți se potrivește.
Poți utiliza una dintre următoarele metode:

  • Plata cu cardul - Acceptăm orice card valid MasterCard, Visa sau Maestro.
  • Plata la livrare - Platesti comanda cand livreaza curierul
  • Brand: Unifashion
  • Cod produs: UNIF284
  • Disponibilitate:
    Stoc suficient!
Oferta se încheie în:
    PRP: 239,90 Lei
  • 144,90 Lei
  • Fără TVA: 144,90 Lei

Opțiuni disponibile

Comanda pe WhatsApp

Vezi tabelul cu marimi: Click aici

LIVRARE GRATUITA CURIER RAPID
La comenzi de peste 299.99 Lei

SCHIMB DE MARIME GRATUIT
Primul schimb de marime GRATUIT!

RETUR / SCHIMB PRODUSE
In 14 zile de la primirea coletului!

LIVRARE RAPIDA IN
1 - 2 ZILE LUCRATOARE

La produsele aflate in stoc!

COMENZI SI PLATI 100% SIGURE
Datele sunt transmise securizat!

  • 239,90 Lei
  • 144,90 Lei
Comanda pe WhatsApp

Stocul pentru acest produs este epuizat. Introduceți adresa de email mai jos și te vom notifica când produsul este disponibil.
NOTĂ: Pentru a-ti garanta primirea alertei este necesar sa completezi corect adresa de e-mail.

Nume
Email
Telefon mobil